e
sv

Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları

75 Okunma — 26 May 2024 18:42
avatar

PUBG ORHAN

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yayınlandığı ilk günden bu yana en çok oynanan oyunlar listesinde kendisine yer bulan Pubg Türkiye sahasında da büyük başarı elde etti. Öyle ki her yıl Türkiye’nin En İyi  Pubg Mobile Oyuncuları listesi hazırlanmakta ve oyuncular bu listeye girebilmek için birbiri ile yarışmaktadır. İşte, Türkiye’nin en iyi Pubg Mobile oyuncuları!

En İyi Türk Pubg Mobile Oyuncuları Listesi

Türkiye'nin en iyi pubg mobile oyuncuları

Türkiye, son yıllarda oyun sektöründe geldiği nokta itibari ile dünyanın sayılı ülkeleri arasındadır. Öyle ki hem oyun geliştirici firma ve mühendislerin artması hem de oyun alanında e-spor oyuncuların hem sayısının hem de kalitesinin günden güne daha iyi hale gelmesi ile  PUBG dünya sıralaması içerisinde de Türk oyuncular olmaya başlamıştır. İşte, sizler için hazırladığımız Türkiye’nin En İyi  Pubg Mobile Oyuncuları listesi!

PUBG Türkiye Sıralaması 2020 Lideri Coffin

pubg mobile coffin

Dünyanın en iyi Pubg oyuncuları listesinde 3. sırada yer alan Coffin, yani Asım, Türkiye’nin en iyi 10  Pubg mobile oyuncusu sıralamasında da zirvede yer almaktadır.  PUBG Dünya Birincisi ile uluslararası sahada yarışmak isteyen Coffin PUBG , kendine güvenen ve hem savunma hem de saldırı özelliklerini ustaca kullanması ile tanınmaktadır.

Barış Bra

barış bra en iyi pubg oyuncuları

Türkiye en iyi Pubg oyuncusu listesi ikinci sırada yer alan Barış Bra çok samimi tavırları ve ustalıkla oynadığı agresif oyun tarzı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Türkiye’nin 2020 yılında en çok oynana Battle Royal oyunları arasında olan  Pubg Mobile oyuncuları arasında YouTube kanalına sahiptir. YouTube kanalını oldukça aktif kullanan Barış Bra, evinde oyun keyfi yaptığı anlarını hayranları ile paylaşmaktadır.

Ersin Yekin

Türkiye’nin dili en temiz oyuncuları arasındaki Ersin Yekin, çok çok heyecanlanmasına rağmen argo kelimelerden kaçınması ile de tanınıyor. 1 milyona yakın YouTube takipçisi ile özellikle küçük yaş Pubg hayranlarının desteğini almayı başarıyor.

Kozmik Karınca

kozmik karınca

Türkiye’nin en iyi oyuncuları listesinde zirvede yer alan Kozmik Karınca “Seni gibi fare” tamlaması ile de ün salmış durumdadır. Oyun sırasında takındığı neşeli ve heyecanlı tavrı ile oyunu yalnızca izleyenleri de mutlak bir heyecana sürüklüyor.   PUBG Türkiye sıralaması 2020 listesinde dördüncü sıradaki Kozmik Karınca yalnızca Türkiye’de değil, Türk kökenli birçok ülkede de tanınıyor.

PintiPanda

pinti panda

Oynadığı birçok oyunu YouTube kanalı üzerinden paylaşan PintiPanda tam bir fenomen. Öyle ki birçok turnuva oyununu sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak paylaşan PintiPanda her bir yayınında binlerce yeni takipçi kazanıyor. Dünyanın en iyi Pubg oyuncuları listesine aday olan oyuncunun gerçek ismi ise Tuna Akşen’dir. Sadece Pubg değil, çok sayıda Battle Royal oyunlarında gösterdiği etkili ve heyecanlı performansı ise PintiPanda’yı tam bir oyun canavarı haline getiriyor.

Mezarcı

en iyi pubg oyuncusu mezarcı

 PUBG Dünya sıralaması 2020 sıralamasında kendisine yer bulamayan Mezarcı Türkiye sıralamasında altıncı sırada yer alıyor. Tableti ile oynadığı çok sayıda Battle Royal oyunları ile adeta bir fenomen haline gelen Mezarcı çok kısa sürede yarım milyon takipçiye sahip olmuştur.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Türkiye’nin En İyi Pubg Mobile Oyuncuları